לרזות מהר

תוכן עניינים

במהלך השנים, אנשים מצאו דיאטות די קיצוניות כדרך לרדת במשקל כמה שיותר מהר.
חשוב לציין כי אלו הן כמה מהדיאטות הקיצוניות ביותר שתועדו אי פעם. אין לעקוב אחריהם ויש הרבה דיאטות בטוחות יותר, בריאות יותר, בנות קיימא יותר ומאושרות רפואית שכדאי לעקוב אחריהם אם אתם מחפשים דיאטות שעובדות מהר . אנשים רבים מגלים הצלחת הרזיה נהדרת עם דיאטות פופולרי כמו דיאטת Sirtfood ו 16: 8 בצום , או שמות גדולים במשקל אובדן תוכניות כמו אטקינס ואת שומרי משקל.

 

צריכים לרזות מהר?

כמו כן, אם אתה פונה לדיאטות קיצוניות כי אתה רוצה פתרון מהיר לעלייה במשקל הנעילה שלך או פשוט לא יכול לרדת במשקל , הדבר הטוב ביותר לעשות זאת, הזמינו תור לרופא המשפחה שלכם והיעזרו במאמן אישי. שניהם יוכלו להעלות אותך על המסלול הנכון לירידה בריאה ובת קיימא במשקל.

רוצים לרזות מהר?

דיאטות אקסטרים: הדיאטה הכימית

הדיאטה הכימית מורכבת מאכילת בשר רזה ולא מטוגן בלבד, מים, ביצים, ירקות ורק מעט לחם או פירות. ככל הנראה, שילוב המזונות אמור להגיב יחדיו כימית ולשרוף שומן. זה גם מקודם כדרך להפחית את רמות הסוכר בדם ולתמוך בשליטה ארוכת טווח על הסוכר בדם.

למרות שקשה לקיים את הדיאטה האופנתית הזו בטווח הארוך ואין ראיות המצביעות על כך שהיא באמת עובדת בכלל. זה לא מאוזן מבחינה תזונתית וסביר שהמזונות האלה, יהיו השילוב שלהם אשר יהיו, לא יכילו מספיק קלוריות כדי לעבור את היום.

דיאטות אקסטרים: דיאטת קפה חסין כדורים

דיאטת קפה חסין כדורים היא יותר כמו תוספת משלימה, ולא דיאטה שלמה בפני עצמה.

קפה חסין כדורים הוא חלופה לארוחת בוקר רגילה, המורכבת מקפה פילטר סטנדרטי, עם כף אחת עד שתיים של שמן וכפות אחת עד שתיים של חמאה ללא מלח.

בנוסף להיותו רק מתכון סטנדרטי שכל אחד יכול לעקוב אחריו, Bulletproof Coffee יצרו זיכיון שלם סביב המוצר שלהם עם קפה, שמן וחמאה ללא מלח, כולם זמינים לקנייה באתר.

לפי האתר, קפה חסין כדורים פועל לצד דרכים רבות ושונות של אכילה – כולל דיאטת פליאו , דיאטה דלת פחמימות וקטוגנית , כמו גם צום לסירוגין ודיאטות ארוחה אחת ביום. זה "לא הלאטה הממוצע שלך", אלא "משקה קפה ממריץ וידידותי לקטו".

בכל הנוגע לדיאטות קיצוניות, זה לא נורא – אבל אנחנו לא בטוחים כמה אנשים ירצו לשתות גוש חמאה וקצוצות שמן יחד עם הקפה של הבוקר.

לרזות מהר- זה  בשבילך

דיאטות אקסטרים: דיאטת סירופ מייפל

על פי הדיווחים ביונסה הלכה על דיאטת סירופ מייפל כדי לרדת במשקל לפני תפקידה ב- Dream Girls  ונאמר שהיא איבדה חצי אבן – אבל זה בקושי בר-קיימא אפילו ליום אחד.

נקראת גם דיאטת הלימון, דיאטת סירופ מייפל הומצאה על ידי הנטורופת סטנלי בורוז לפני למעלה משלושים שנה. זה כולל משקה ניקוי רעלים המורכב משתי כפות (כ-20 מ"ל) סירופ עצים טבעיים עם שתי כפות מיץ לימון סחוט טרי, קורט פלפל קאיין או ג'ינג'ר וחצי ליטר מים חמים או קרים.

הדיאטה מציעה לך לשתות שישה עד תשעה כאלה ביום – וזהו.

בעוד שאומרים שהירידה במשקל היא מהירה, רשימת תופעות הלוואי ארוכה, משלשולים ועד כאבי ראש, בחילות ועצבנות נפשית – יחד עם רעב תמידי. זו דרך די רדיקלית לרדת במשקל ואפילו היוצרים עצמם מייעצים שלא כטכניקת הרזיה בטווח הארוך מסיבות ברורות.

דיאטות אקסטרים: דיאטת Raw Food

בעוד שלפירות וירקות גולמיים יש יתרונות רבים ויש הרבה דיאטות מומלצות מבחינה רפואית המציעות לאכול יותר מזון גולמי, זה בדרך כלל משולב עם מזונות אחרים.

דיאטת המזון הגולמי מציעה לאנשים לאכול כל דבר שאינו מעובד ולא מבושל – כולל פירות וירקות, אגוזים, זרעים, שעועית, אצות ומים מטוהרים. עם זאת, לא יותר מ-75% מהמזון ניתן לחמם מעל 116 מעלות צלזיוס.

דיאטות אקסטרים: דיאטת התותים

ישנן שתי גרסאות של דיאטה זו. כזה שבו אתה משלים ארוחות בריאות ויומיות עם תותים עבור היתרונות הבריאותיים הטבעיים שלהם (כולל רמות גבוהות של ויטמין C, חומצה פולית ואשלגן). אבל מטבע הדברים, יש גם גרסה קיצונית יותר, הנקראת Strawberry Fast.

זה המקום שבו מישהו חי על שום דבר מלבד תותים כדי לרדת במשקל במהירות. בעוד שתותים הם בריאים מאוד, אכילתם לבד אינה רק בלתי ברת קיימא, אלא תפספסו הכל על כל המרכיבים החיוניים האחרים של תזונה מאוזנת – ותהיו מאוד מאוד רעבים.

דיאטות אקסטרים: דיאטת מיץ הנחשים

מיץ נחש תזונת היפך מפורסם מעבר הודות שנות תכליתו כשיטה הרזיה דרסטית. עם זאת, זה מאוד שנוי במחלוקת.

ידוע גם בשם "דיאטת נחשים" מכיוון שהיא משקפת את הדרך שבה הזוחל אוכל, דיאטת מיץ הנחש לוקחת את שיטת הצום בצורה קיצונית. אנשים שעושים דיאטה מעודדים לצום פרקי זמן ארוכים בין הארוחות שלהם, על בסיס שזה יעזור להם לרדת במשקל.

עם זאת, תזונאים אמרו כי אין באופן מוחלט "שום דבר טוב בדיאטה הזו".

דיאטות קיצוניות: דיאטת הביצים

דיאטת הביצים היא בדיוק מה שכתוב על הפח – היא עוסקת באכילת המון המון ביצים. למעשה, זוהי דיאטה הכוללת רק אכילת ביצים – יחד עם כמויות קטנות של חלבון רזה וירקות טריים.

בעוד שלפי הדיווחים איש העסקים צ'ארלס סאצ'י איבד ארבע אבנים ב-10 חודשים בכך שאכל דבר מלבד ביצים, איש לא הצליח לאמת את המידע הזה באמת. ישנן גם דרכים הרבה יותר בריאות לרדת במשקל תוך פחות משנה, כולל הדרך הבסיסית ביותר ושיטת הרזיה מאומתת: להישאר בגירעון קלורי ולהעלות את הפעילות הגופנית.

דיאטות קיצוניות: הדיאטה המקרוביוטית

הדגש העיקרי של דיאטה זו הוא אכילת דגנים מלאים ב-60% מכלל הארוחות, כשהשאר מורכב מירקות חיים.

זה אולי נשמע בסדר בתיאוריה, אבל פרצוף מפורסם אחד שלפי הדיווחים ניסה את הדיאטה אמר, "זה גרם לי להקיא."

גווינת' פאלטרו התיישבה עם V Magazine ב-2008 וחשפה שהיא בדיאטה "בערך שלוש או ארבע שנים" לפני שנכנסה להריון עם בתה. "לא יכולתי להסתכל על אורז חום. זה גרם לי להקיא. אבל להיות מקרוביוטי זה בעצם לאכול אוכל מקומי, אורגני ועונתי שלא מעובד, וככה אני אוכל עכשיו, אז זה לא כל כך שונה".

דיאטות אקסטרים: דיאטת אשכוליות- לרזות מהר

זוהי אחת מדיאטות האקסטרים המפורסמות ביותר שקיימות, לאחר שהומצאה בשנות ה-30 של המאה ה-20 וגברה על מרבית דיאטות האופנה האחרות.

יש הרבה וריאציות שלו אבל כולם כוללים דבר אחד – אשכולית, והרבה ממנו. ככל הנראה, יש מרכיב מיוחד באשכולית, שנאכל עם סוג של חלבון, גורם לתהליך שריפת שומן ולכן מביא לירידה במשקל.

לכן, הרעיון הוא להתחיל כל ארוחה עם חצי אשכולית, לאכול הרבה חלבון ולשתות הרבה מים וקפה שחור. אמנם דיאטה זו עשויה לעזור לך לרדת כמה קילוגרמים בטווח הקצר, אבל זה הולך להיות תהליך לא נעים וכל ירידה במשקל תיערם ישר בחזרה ברגע שתחזור לתזונה הרגילה שלך.

הפחתה דרסטית כזו בקלוריות ושינוי בתזונה עלולים לגרום גם לסחרחורת ולקלקול קיבה, יחד עם עוד המון תופעות לוואי שליליות.

דיאטות אקסטרים: דיאטת מרק הכרוב

בדומה לרבות מדיאטות האופנה הקיצוניות האחרות, דיאטת מרק הכרוב מורכבת ממרכיב אחד בלבד הנאכל שוב ושוב.

זה דורש מאדם לאכול כמויות גדולות של מרק כרוב, במטרה לצמצם את צריכת הקלוריות שלך. כל מומחה רפואי ימליץ על דיאטה זו מכיוון שהיא נטולת כל רכיבי תזונה שאינם מוחזקים בכרוב, כמו כמות מספקת של פחמימות וחלבונים.

אבל מומחים אחרים, שלקחו את הזמן כדי לשקול את הדיאטה הקיצונית הזו, גם טוענים שזה בזבוז זמן מוחלט מכיוון שהיא מאלצת את הגוף למצב רעב. המשמעות היא שחילוף החומרים שלך מאט והגוף שלך מחזיק בשומן – וזה בוודאי ההפך הגמור מהמטרה הסופית כאן.

דיאטות אקסטרים: דיאטת תפוחי האדמה

Potato הדיאטה עוד קלסי הרבה באותו אופן כמו האחרים, מומלץ בעיקר נגד. דיאטה קיצונית זו כוללת (כצפוי) אכילת דבר מלבד תפוחי אדמה לארוחות בוקר, צהריים וערב במשך שבוע שלם.

זה לא בר קיימא בטווח הארוך ומכיוון שבתפוחי אדמה חסרים חלבון ושומן, זה ללא שניים מהרכיבים התזונתיים החיוניים.

אבל הוכח שזה עובד. דיאטת תפוחי האדמה הוצגה בתוכנית של ערוץ 4, איך לרדת במשקל טוב וקרוליין, האישה שניסתה את הדיאטה בתוכנית, הצליחה לאבד כמעט אבן תוך שבוע בלבד.

מומחים מזהירים, עם זאת, שהסתמכות ארוכת טווח על דיאטה זו עלולה להוביל לחסרים תזונתיים מרובים ולאובדן הדרגתי של שרירים.

דיאטות קיצוניות: דיאטת העוגיות של ד"ר סיגל

יש עוגיות מעורבות, אבל לא כפי שאנו מכירים אותן. דיאטה זו קיימת כ-40 שנה והיוצרים טוענים שהיא יכולה לעזור לאנשים לרדת בערך 11 עד 17 קילו בחודש אחד בלבד.

דיאטה זו מסתמכת אך ורק על עוגיות של המותג Dr Siegal (המגיעות בטעמים של בראוניז שוקולד, שיבולת שועל קינמון, לביבות מייפל וחמאה) עבור כל שלוש הארוחות לאורך היום, לצד ארוחת ערב אחת בשרית וירקות.

כל עוגיה מכילה 90 קלוריות נמוכות באופן מדאיג והיא מורכבת ממרכיבים בעלי GI נמוך, כגון קמח מלא, סובין ושיבולת שועל. הארוחה היחידה שתוכלו לאכול היא ארוחת ערב בשר וירקות עתירי חלבון, יחד עם עוד שתי עוגיות לאחר מכן אם אתם עדיין רעבים.

אז עם מספר חסרונות לדיאטות האופנה הללו וללא הוכחה שלא תעלו מיד את כל המשקל ברגע שתתחילו לאכול שוב כרגיל, עדיף לתכנן ירידה בריאה במשקל לטווח ארוך.