דיאטת תפוחים

תוכן עניינים

דיאטת תפוחיםדיאטת תפוחים

תוכנית דיאטה של ​​תפוחים טעימים: תוכנית דיאטה ל-7 ימים כדי לרדת 10 קילו בשבוע מחפשים דרך טעימה אל עבר הירידה במשקל? תוכנית דיאטת תפוח המדהימה הזו ל-7 ימים היא מה שאתה צריך! תפוחים הם דלים בקלוריות וטעימים מאוד!

תפוח ליום עשוי להיות עצה נפוצה, אבל וודא שזה לא כל מה שאתה אוכל. דיאטות כמו דיאטת תפוחים מבוססות על הרעיון המוטעה שהגוף שלך מלא ברעלים ואתה חייב לנקוט בצעדים נוספים כדי להיפטר מהם, על פי האקדמיה לתזונה ודיאטה . קח זאת בחשבון במידה ואתה שוקל דיאטת תפוחים! יתכן שנתקלת במספר רב של דיאטות, עם זאת, דיאטת תפוחים בת 7 ימים היא אחת היעילות ביותר בעת ירידה במשקל בתקופה קצרה. רובנו יודעים על היתרונות של אפל, עם זאת, האם אי פעם ניסית את "דיאטת התפוח"? ובכן, אם אתה לא אז זה הזמן לנסות את זה.

התפוח הוא אחד הפירות השלמים והעשירים ביותר בסיבים אשר מספקים לגופנו רכיבי תזונה חיוניים כמו אשלגן, פקטין, ויטמין C, חומצות אמינו, נוגדי חמצון. פשוט עקוב אחר דיאטת התפוחים המדהימה הזו שהיא תוכנית דיאטה דלת קלוריות שבה אתה אוכל תפוחים בכל ארוחה החל מארוחת צהריים, ארוחת בוקר ועד ערב. לפי העובדות, תפוחים דלים בקלוריות ומלאים בחומרים מזינים. הפרי המדהים הזה לא רק יעזור לך להרגיש שובע יותר אלא גם יעזור לך בירידה במשקל. מחקרים מסוימים אף מראים שצריכת תפוח בכל ארוחה משפרת את חילוף החומרים בגוף ועושה נס עם ירידה במשקל.

תפוחים הם גם מקור עשיר לברזל, סידן, אשלגן, ויטמין A, B ו-C וסיבים. בהתאם לגודל, תפוח עשוי להכיל 80 עד 100 קלוריות.

איך עובדת תוכנית הדיאטה של ​​התפוחים?

תוכנית דיאטת התפוח עובדת בצורה פשוטה, היא שומרת על צריכת הקלוריות הקבועה שלך נמוכה לכ-1000 עד 1200 קלוריות ליום. הסיבים בתפוח יתקשרו עם מולקולות השומן ועל ידי אכילת התפוחים ושתיית כמות המים הנדרשת, מולקולות השומן הללו נפרשות מהגוף במקום להיספג. יתר על כן, תוכנית דיאטה זו תעזור לך לצרוך מספיק ויטמינים, מינרלים וקלוריות כדי לשמור על הגוף כך שתישאר בריא בזמן הדיאטה. כמו כל דיאטה אחרת, אם תקצץ בקלוריות, תתאמן ותשתה הרבה מים תרד במשקל באופן אוטומטי.

תוכנית דיאטה של ​​תפוח

כדי להתחיל עם תוכנית הדיאטה של ​​תפוח, אתה צריך לקנות בערך 2 עד 3 תריסר תפוחים. מכיוון שאתה צריך להישאר עם תפוחים בלבד, אתה צריך תמיד לשאת איתך תפוחים. במהלך דיאטה זו יש לאכול רק תפוחים ונוזל ביום הראשון ובארבעת הימים הבאים תאכלו בעיקר תפוחים יחד עם מאכלים אחרים צפופים מבחינה תזונתית. במהלך דיאטה זו, אתה צריך להישאר בסביבות סך של 1200 קלוריות במשך היום. אמנם תרגילים הם הדרך הטובה ביותר לשמור על כושר, אבל עדיף להישאר רק עם התרגילים הקלים במהלך היומיים הראשונים של תוכנית הדיאטה הזו. ברגע שהגוף שלך מתרגל לצריכת הקלוריות הנמוכה יותר, אתה יכול לאט לאט להגדיל כמה תרגילים.

דיאטת תפוחים – תוכנית דיאטת תפוח ל-7 ימים כוללת:

יום 1 בדיאטת תפוחים

התחל את דיאטת התפוח שלך עם כמות קטנה. ביום הראשון לך עם

ארוחת בוקר: 2 תפוחים.
ארוחת צהריים: 1 תפוח.
ארוחת ערב: 3 תפוחים.

יום 2 בדיאטת תפוחים

ארוחת בוקר: 1 תפוח, כוס חלב רזה או חלב שקדים/סויה.
ארוחת צהריים: 1 סלט ירוק תפוח ואבוקדו, בתוספת זרעים ואגוזים.
ארוחת ערב: 3 תפוחים.

יום 3 בדיאטת תפוחים

ארוחת בוקר: תפוח אחד; פרוסה אחת של לחם מדגנים מלאים ופרוסת בייקון הודו דל שומן.
ארוחת צהריים: תפוח אחד והסלט הירוק העלים.
ארוחת ערב: 3 תפוחים.

יום 4 בדיאטת תפוחים

ארוחת בוקר: תפוח אחד
ארוחת צהריים: תפוח אחד, עוף ללא עור 3-4 גרם וירקות חיים.
ארוחת ערב: 2-3 תפוחים.

יום 5 בדיאטת תפוחים

ארוחת בוקר: תפוח וקערה של דגנים מלאים וחלב אגוזים.
ארוחת צהריים: סלט תפוחים, סלמון אפוי וסלט ירוק עם רוטב לימון וחומץ תפוחים.
ארוחת ערב: 2 תפוחים.

יום 6 בדיאטת תפוחים

ארוחת בוקר: תפוח אחד, ביצה מבושלת ופרוסת לחם מדגנים מלאים.
ארוחת צהריים: מרק תפוח וכרוב אחד עם חזה עוף.
ארוחת ערב: 2 תפוחים.

יום 7 בדיאטת תפוחים

ארוחת בוקר: 2 תפוחים.
ארוחת צהריים: סלט תפוחים, עוף ללא עור וסלט ירוק עם רוטב לימון וחומץ תפוחים.
ארוחת ערב: 3 תפוחים.

 

דיאטת תפוח 7 ימים: יתרונות וחסרונות

עובדות שיש לקחת בחשבון

העובדה העצובה לגבי דיאטת תפוחים בת 7 ימים היא שאתה יכול ממש להימאס מאכילת תפוחים. דיאטה זו עלולה לגרום גם לאי נוחות בקיבה עבור אנשים מסוימים. מכיוון שאתה צריך לחסל את האוכל הרגיל שלך, דיאטת תפוח זו עלולה להיות קשה בימים הראשונים.

יתר על כן, אתה עלול להיות חלש, עייף ומצב רוח על ידי ביצוע דיאטה זו, עם זאת, אל תפחד מכיוון שתוכנית דיאטת תפוחים זו ל-7 ימים היא תזונה מאוזנת היטב.

דיאטה זו היא אחת מתוכניות הדיאטה היעילות שיש לבצע אם אתה מחפש לרדת כמה קילוגרמים בזמן קצר. הכנת האוכל די פשוטה ובריא לאכילה. מחקרים הראו שלאנשים שעוקבים אחר דיאטת תפוחים זו של 7 ימים, יש להם כולסטרול נמוך יותר מאחרים.

היתרונות של תוכנית דיאטת תפוח

אחד היתרונות העיקריים של דיאטת התפוח הוא שתקבלו תזונה נכונה. עם זאת, מומלץ לשמור על לחות טובה לאורך תקופת דיאטת תפוחים זו בת 7 ימים. הידרציה טובה לא רק מונעת עצירות אלא גם מגבירה את ההשפעה וכן מסייעת לירידה במשקל.

דיאטת תפוחים זו בת 7 ימים מורכבת ממרכיבים נפוצים ותוכלו גם לשנות את הכמויות לפי הצרכים שלכם.

החסרונות של תוכנית דיאטת תפוחים

כמו דיאטות אחרות, גם לדיאטת התפוחים הזו יש כמה חסרונות. התייבשות עשויה להיות החיסרון הראשון של דיאטת התפוחים המחייבת את המעורבות שלך כדי להישאר לחות.

מלבד זאת, דיאטה זו מוגבלת בעיקר בקלוריות, כך שאתה עלול לחוות תופעות לוואי כמו כאבי ראש, סחרחורת ועצבנות. אתה עלול גם לחוות חומציות יתר בקיבה עקב צריכה מוגברת של תפוחים.

חלקם עלולים להיכנס לאכילת יתר לאחר דיאטת תפוח של 7 ימים ועלולים לחוות ריבאונד די מהר.

דיאטת תפוח: דברים שכדאי לקחת בחשבון

לפני ביצוע דיאטת תפוחים בת 7 ימים, עליך לשקול את הדברים הבאים,

  • לפני שמתחילים דיאטה כלשהי, תמיד עדיף להתייעץ עם הרופא שלך. עשה את אותו הדבר לפני ביצוע דיאטה זו כדי לראות אם אתה במצב בריאותי טוב כדי לעקוב אחר הדיאטה.
  • נשים בהריון או מניקות לא צריכות לעקוב אחר דיאטת אפל למשך 7 ימים.
  • אלה הסובלים ממחלות כליות, כבד או לב צריכים להתרחק מדיאטה זו מכיוון שהיא יכולה לשפר את הסיכונים לבריאותם.
  • הידרציה חיונית בתזונת התפוח, לכן השתדלו לצרוך לפחות שני ליטר מים בכל יום.
  • אתה עשוי להבחין באקנה כי הגוף שלך מתנקה מרעלים.
  • זה חיוני להקפיד על תזונה מאוזנת היטב לאחר השלמת דיאטה זו כדי לשמור על הפיזיקה שלך.
  • אל תדלגו על שגרת הפעילות הגופנית והשנו מספיק כדי לשפר את חילוף החומרים.

תחזוקה וניקוי רעלים של דיאטת תפוחים לאחר 7 ימים

תוכנית דיאטה מהירה ויעילה זו תוכננה ליישם במהלך חופשה כאשר יש לך פחות עבודה לעשות. מלבד זאת, אתה יכול לנסות את הדיאטה הזו במהלך סופי השבוע כאשר אתה בבית לנוח משגרת העבודה.

כל מה שתאכלו במהלך היומיים האלה יהיה רק ​​תפוחים ותפוחים. הגוף שלך יעשה את שאר העבודה כדי להסתגל אליו.

דיאטה זו מתבצעת במהלך סוף שבוע מכיוון שתהליך ניקוי הרעלים דורש אנרגיה רבה ולכן מומלץ לבצע כאשר אינכם מתאמצים כלשהם וכאשר גופכם במנוחה.

שאלות נפוצות בדיאטת תפוחים

האם אני יכול לעלות במשקל לאחר דיאטה זו?

אם לא תשמרו על תזונה בריאה יחד עם פעילות גופנית סדירה אז בעיקר תעלו במשקל לאחר 7 הימים של דיאטת התפוח.

 כמה אפשר לרדת במשקל בדיאטה התפוחים?

מחקרים הראו שכמות המשקל שאתם יורדים תלויה בגורמים מסוימים כמו גיל, מין, רמת פעילות. עם זאת, בממוצע תורידו בעיקר עד 6 קילו.

האם הקפדה על דיאטת תפוח יעילה לירידה במשקל?

כן, אתה יכול לרדת במשקל עם דיאטה זו וכאשר תאכל תפוחים לפני ארוחות גדולות תרגיש שובע. זה ישאיר אותך רעב חופשי וכתוצאה מכך תאכל פחות.

 עד כמה יעילה תוכנית הדיאטה של ​​התפוחים?

המשתתפים אומרים שהם משיגים תוצאות מדהימות עם תוכנית הדיאטה הזו, מה שמקל על אמון וביצוע תוכנית דיאטה זו של 7 ימים.

בשורה התחתונה בדיאטת תפוחים

אל תקפוץ לפני ייעוץ רק לדיאטת תפוחים של 7 ימים או כל דיאטה להצלחה של ירידה מהירה במשקל. פעילות גופנית היא אחת הדרכים הטובות ביותר לרדת במשקל בבטחה וכדאי לנסות אותה קודם. עם זאת, אם אתה מוכן לרדת במשקל מהר אז אתה יכול ללכת עם גמילה תפוחים זה. אם יש לך בעיות בריאותיות כלשהן, עדיף להתייעץ תחילה עם הרופא שלך לפני שאתה קופץ לתוכנית דיאטה כלשהי. ישנם גורמים שונים השולטים ביעילותה של דיאטה זו כגון גיל, מין, רמת פעילות, משקל ואימון. אז אתה צריך לעשות את החישוב בהתאם לתוצאות. דיאטת תפוחים יכולה להיות מושלמת בעבורך.

פירוט דיאטת תפוחים לכמות ימים מוגבלת