דיאטת לורן

תוכן עניינים

דיאטת לורןדיאטת לורן

דיאטת לורן קונרד היא דיאטת סלבריטאים הבנויה סביב ארוחות קטנות במהלך היום. קראו על סודות הדיאטה של ​​לורן קונרד שעוזרים לה להישאר בריאה ובכושר שיא.

בתור אחד הפרצופים המוכרים ביותר בטלוויזיה הריאליטי, לורן קונרד היא יקירת תקשורת, והפופולריות המרכזית שלה עוררה באזז רב על תוכנית התזונה והפעילות הגופנית שלה. 

 בכל הנוגע לסודות דיאטת סלבריטאים, לורן ידועה בגזרה הנערה שלה, אך גם בזכות הצלחתה לשמור על תזונה בריאה.  גם מעצבת אופנה עטורת שבחים, לורן קונרד יודעת בדיוק מה צריך כדי להיראות טוב על המסלול, במיוחד כשמדובר באכילה נכונה ושמירה על כושר.  

לורן קונרד – אכילה בריאה, באדיבות הוליווד כדי לעזור לה לשמור על הגזרה הרזה שלה, ולהיכנס לכושר לקראת השער האחרון שלה למגזין שייפ , כוכבת הריאליטי אכלה שש ארוחות קטנות במהלך היום, והגבילה את צריכת הקלוריות שלה ל-1500 מדי יום. 

 עבור דיאטת לורן קונרד משלה, הכוכבת אכלה ארוחות קטנות לארוחת הבוקר, כמו חתיכת טוסט מחיטה מלאה עם חמאת בוטנים, ותוספת של פירות. לזמני החטיפים התכופים שלה, הכוכבת בחרה באגוזים, שקדים או פירות יער, ולעתים קרובות שתתה שייק חלבון עתיר אנרגיה בין הארוחות.

אחד מסודות דיאטת הסלבריטאים הטובים ביותר של הכוכבת הוא הבחירה שלה לאכול מזונות עם חלבון רזה כמו סלמון, לארוחת ערב, בליווי תוספת של ירקות מאודים עתירי סיבים. מזונות אלה הכלולים בתזונה שלה עזרו לכוכבת לצבור את האנרגיה הדרושה לה כדי להפעיל את אימוני הכוח היומי.

סוד דיאטת סלבריטאים – ארוחות קטנות יותר 

ארוחות קטנות יותר אכן מקדמות חילוף חומרים מהיר יותר, ולכן לורן קונרד בחרה בהתקפים תכופים של אימוני כוח, על פני תרגילי אירובי קפדניים. בתור אחד מסודות דיאטת הסלבריטאים השמורים ביותר, אימוני כוח עזרו לכוכבים רבים אחרים, כמו לורן, להיכנס לכושר עבור הרבה פחות מאמץ פיזי ותמורת הרבה פחות הוצאות.

כדי לשמור על המומנטום עם דיאטת לורן קונרד שלה, כוכבת הריאליטי עבדה עם מאמן אישי כדי לעזור לה להגיע לכושר מושלם לשער שלה למגזין שייפ ב-2008. האימון שלה כלל אימוני מעגלים במשך שלוש פעמים בשבוע, תוך שימוש בשילוב של ריאות, כפיפות בטן, שכיבות סמיכה, משקולות ומשקולות חופשיות. בשילוב עם התזונה הבריאה שלה, היפהפייה המפורסמת הזו גם עושה מדי פעם פעילויות אירוביות כמו קיקבוקסינג וריצה. בימי החופש שלה, ובזמנה הפנוי, לורן קונרד היא גם מטיילת מושבעת. בגבעות הכפריות של קליפורניה, היא לא מתקשה למצוא את המקום המושלם – זו למעשה הדרך המושלמת לורן מעדיפה להתחיל את היום שלה!

כדי להפיג מתח, וכדי לקחת הפסקה קטנה מדיאטת לורן קונרד שלה, הכוכבת תשתתף לעתים קרובות במפגשי קיקבוקסינג.  קיקבוקסינג הוא גם אחד מסודות דיאטת הסלבריטאים השמורים ביותר – הוא שורף קלוריות, שומנים, ומפחית את רמות הקורטיזול שלך, שהוא הורמון שגורם ללחץ.

סודות דיאטת הסלבריטאים השמורים ביותר בהוליווד ‘דיאטת לורן’

כל ארוחה מתוכננת מבחינה תזונתית כדי לעזור לך להגיע לירידה בריאה במשקל, תוך שהיא עוזרת לך להשיג את גוף הסלבריטאי שתמיד חלמת עליו – בדיוק כמו לורן קונרד! מוכן לקחת את התזונה שלך לשלב הבא? שיטה מהפכנית לירידה מהירה במשקל המטרה שלך, בדרך שלך! ‘דיאטת לורן’ כל צורכי האימון והתזונה שלך מסודרים! בין אם אתם מחפשים לשרוף שומן בגוף, לבנות שרירים או להתחזק, יש תוכנית במיוחד בשבילכם. יש לנו גם תוכניות המתאימות לאשת הקריירה העסוקה! ‘דיאטת לורן’

תוכנית הדיאטה והפעילות הגופנית שבה משתמש לורן קונרד כדי להגיע לגזרה מושלמת, מהר

אתה יודע מה מגניב במיוחד בתוכנית "התאמן והפוך לרזה מהר" של לורן קונרד?  זה למעשה ממש הגיוני וניתן לביצוע, מה שלא ניתן לומר – בואו נודה בזה – על השיטה של ​​כל כוכב להוריד כמה ק"ג. ואם אתה עדיין מתחבר למטרות הכושר לשנה החדשה שלך אבל מרגיש שאתה צריך דחיפה נוספת, או אולי סתם משהו קצת שונה כדי לזעזע קצת את השגרה שלך, זה אולי יכול לעשות את העבודה. 

לורן מפרקת את הדברים לקטגוריות, מתחילה עם כמה כללי יסוד, כגון: 

 1. הישארו ממוקדים והזכירו לעצמכם מדי יום מדוע אתם רוצים להיות בכושר ובאורח חיים בריא! זכרו את כוח הרצון הזה. 
 2. לשתות המון מים. שאפו לשתות 0.2 ליטר על כל קילוגרם שאתם שוקלים. 
 3. ברגע שאתה מתעורר, שתה קצת מי לימון. נסה לעשות זאת לפחות 3 פעמים בשבוע. (אם אתה עושה את זה כל יום, זה יכול לגרום לשיניים קצת להיות רגישות.) 
 4. יש לה רשימה של מזונות שכדאי להימנע מהם –
 5. ממתקים, מאפים, סודה, לחם לבן, מזון מטוגן – וגם כמה מתכונים שהם דברים רציניים שאולי תרצו לאכול בכל מקרה (כמו סלט אבטיח-פטה, ושיבולת שועל לארוחת לילה).
 6. תזונה בריאה מסייעת בהגנה מפני תת תזונה על כל צורותיה, כמו גם ממחלות לא מדבקות, כולל כגון סוכרת, מחלות לב, שבץ וסרטן. 
 7. תזונה לא בריאה והיעדר פעילות גופנית מובילים לסיכונים רבים לבריאות. ש
 8. יטות תזונה בריאות מתחילות בשלב מוקדם בחיים – הנקה מטפחת צמיחה בריאה ומשפרת את ההתפתחות הקוגניטיבית, ועשויות להיות לה יתרונות בריאותיים לטווח ארוך יותר, כגון הפחתת הסיכון לעודף משקל או השמנת יתר ופיתוח NCDs בשלב מאוחר יותר בחיים. 
 9. צריכת האנרגיה (קלוריות) צריכה להיות מאוזנת עם ההוצאה האנרגטית. 
 10. כדי למנוע עלייה לא בריאה במשקל, השומן הכולל לא יעלה על 30% מסך צריכת האנרגיה והמזון 
 11. צריכת שומנים רוויים צריכה להיות פחות מ-10% מצריכת האנרגיה הכוללת, וצריכת שומני טראנס פחות מ-1% מצריכת האנרגיה הכוללת, עם שינוי בצריכת השומן הרחק משומנים רוויים ושומני טראנס לשומנים בלתי רוויים , ולקראת המטרה של ביטול שומני טראנס המיוצרים בתעשייה.
 12. הגבלת צריכת סוכרים חופשיים לפחות מ-10% מסך צריכת האנרגיה  היא חלק מתזונה בריאה. הפחתה נוספת לפחות מ-5% מסך צריכת האנרגיה מוצעת ליתרונות בריאותיים נוספים.
 13. שמירה על צריכת מלח לפחות מ-5 גרם ליום (שווה ערך לצריכת נתרן של פחות מ-2 גרם ליום) מסייעת במניעת יתר לחץ דם, ומפחיתה את הסיכון למחלות לב ושבץ מוחי באוכלוסייה הבוגרת 

ניתן לשפר את צריכת הפירות והירקות על ידי:

 • תמיד לכלול ירקות בארוחות, בכל הארוחות!
 • אכילת פירות טריים וירקות חיים כחטיפים, במקום חטיפים מלאי שומן ונתרן
 • אכילת פירות וירקות טריים בעונה
 • אכילת מגוון פירות וירקות בכל יום

ניתן להפחית את צריכת הסוכר על ידי:

 • הגבלת צריכת מזונות ומשקאות המכילים כמויות גבוהות של סוכרים, כגון חטיפים ממותקים, סוכריות ומשקאות ממותקים (כלומר כל סוגי המשקאות המכילים סוכרים חופשיים – אלה כוללים משקאות קלים מוגזים או לא מוגזים, מיצי פירות או ירקות ומשקאות , תרכיז נוזל ואבקה, מים בטעמים, משקאות אנרגיה וספורט, תה מוכן לשתייה, קפה מוכן לשתייה ומשקאות חלב בטעמים)
 • אכילת פירות טריים וירקות חיים כחטיפים במקום חטיפים ממותקים.
כל היתרונות במדבקה אחת קטנה – SLIM PATCH